پرش به محتوای اصلی

بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی

افزایش سطح وثایق تسهیلات ایران کارفا
سطح وثایق تسهیلات سامانه ایران کارفا افزایش یافت.
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
[ تعداد بازدید : ۶۱ ]
بهره مندی اهالی روستای تازه کند شهرستان بستان آباد از پوشش تلفن همراه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به احداث سایت جدید در روستای تازه کند شهرستان بستان آباد، گفت: روستای تازه کند با 39 خانوار و جمعیت بالغ بر 142 نفر با احداث سایت جدید همراه، از تکنولوژی ارتباط تلفن همراه بهره مند شد.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
[ تعداد بازدید : ۵۸ ]
احداث سایت تلفن همراه در روستای جوقان کوچک شهرستان بستان آباد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به احداث سایت جدید همراه در روستای جوقان کوچک و موسی قیه ابوالحسن شهرستان بستان آباد، گفت: این دو روستا با 174 خانوار و جمعیت بالغ بر 679 نفر با احداث سایت جدید تحت پوشش ارتباط تلفن همراه قرار گرفته اند.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
[ تعداد بازدید : ۶۷ ]
با ارتقا سایت روستای توریستی کندوان، این روستا از اینترنت 3G/4G  بهره مند شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی خبر داد :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد دو سایت جدید در روستاهای شهرستان اسکو و همچنین ارتقا دو سایت در روستاهای این شهرستان، گفت: با احداث دو سایت جدید، روستاهای اشستان و تیمورلو در شهرستان اسکو، با جمع 78 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 206 نفر تحت پوشش ارتباط تلفن همراه قرار گرفتند. همچنین با ارتقا دو سایت دیگر به تکنولوژی 3G/4G روستای توریستی کندوان و روستای امقان در شهرستان اسکو به تکنولوژی اینترنت نسل سوم چهارم مجهز شدند.
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
[ تعداد بازدید : ۶۹ ]
مراسم اعطای پروانه فعالیت افتا برگزار شد
با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی :
مراسم اعطای پروانه های افتا به شرکت هایی که موفق به دریافت این پروانه شده اند، با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران شرکت ها در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
[ تعداد بازدید : ۸۴ ]
بهره مندی روستای تیمورلو شهرستان اسکو از پوشش تلفن همراه
با احداث سایت جدید همراه :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به شهرستان اسکو به عنوان یکی از شهرستان های مهم در حوزه گردشگری در استان، گفت: شهرستان اسکو به دلیل وجود جاذبه های تاریخی و طبیعی متنوع همواره مورد توجه گردشگران خارجی و داخلی قرار داشته است و وجود ارتباط همراه و اینترنت در این شهرستان می تواند علاوه بر رفع نیازهای اهالی این شهرستان، باعث رونق بیشتر گردشگری در این شهرستان گردد.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
[ تعداد بازدید : ۴۹ ]
جلسه بررسی نرم افزار هوشمند ماسک برگزار شد
با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان :
جلسه ی بررسی نرم افزار هوشمند ماسک با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، طراحان و تولیدکنندگان نرم افزار ماسک و دیگر مدیران و کارشناسان در حوزه فناوری اطلاعات، بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
[ تعداد بازدید : ۹۵ ]
روستای اشستان شهرستان اسکو از پوشش تلفن همراه بهره مند شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به احداث سایت جدید در روستای اشستان شهرستان اسکو، گفت: روستای اشستان با 38 خانوار و جمعیت بالغ بر 112 نفر با احداث سایت جدید همراه، از تکنولوژی ارتباط تلفن همراه بهره مند شد.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
[ تعداد بازدید : ۴۹ ]
روستای امقان شهرستان اسکو از پوشش اینترنت 3G همراه بهره مند شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به احداث سایت جدید در روستای امقان شهرستان اسکو، گفت: روستای امقان با 229 خانوار و جمعیت بالغ بر 728 نفر با احداث سایت جدید همراه، از تکنولوژی ارتباط اینترنت و تلفن همراه بهره مند شد.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۸:۳۵
[ تعداد بازدید : ۵۳ ]
جلسه ارزیابی تسهیلات وام وجوه اداره شده برگزار شد
جلسه ارزیابی تسهیلات وام وجوه اداره با حضور نمایندگان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، صندوق کارآفرینی امید و بیمه تامین اجتماعی تشکیل شد.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
[ تعداد بازدید : ۶۷ ]
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۱۰ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰