بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان‎شرقی

تشریح برنامه‎های اشتغال‎زایی وزارت ارتباطات در استان آذربایجان‎شرقی
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام برنامه‎های وزارت ارتباطات برای ایجاد اشتغال در استان آذربایجان‎شرقی گفت: این وزارت با تدوین برنامه جامع در بخش‎های مختلف در نظر دارد بسترهای لازم برای ایجاد اشتغال جوانان و فارغ‎التحصیلان حوزه ICT در استان را فراهم کند.
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۲۱
[ تعداد بازدید : ۱۶۶ ]
حضور سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی در طرح مفتاح‎الجنه
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با حضور در منازل نیازمندان و مددجویان کمیته امداد با آن‎ها دیدار کرد.
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
[ تعداد بازدید : ۷۹ ]
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران ICT استان
جلسه شورای هماهنگی مدیران ICT آذربایجان‎شرقی با حضور سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، مدیران ادارات زیرمجموعه و اپراتورهای فعال برگزار شد.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
[ تعداد بازدید : ۱۹۵ ]
برگزاری جلسه ویدئوکنفرانس رونمایی از سامانه سجاده
مراسم رونمایی از سامانه سجاده با حضور سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی و اعضاء هیات ارزیابی ستاد اقامه نماز استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
[ تعداد بازدید : ۹۱ ]
برقراری اینترنت پرسرعت در 52 روستای شهرستان شبستر
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با بیان اقدامان وزارت ارتباطات در توسعه زیرساخت‎های شهرستان شبستر اظهار کرد: از 76 روستای این شهرستان 52 روستا تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار دارند و برنامه‎ریزی‎ها برای ایجاد پوشش در 24 روستای دیگر انجام شده است.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
[ تعداد بازدید : ۱۱۵ ]
شبکه ملی اطلاعات، زیرساخت اصلی امنیت فضای مجازی در کشور
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با اشاره به طراحی و پیاده‎سازی شبکه ملی اطلاعات توسط وزارت ارتباطات اظهار کرد: این شبکه علاوه بر اینکه زیرساخت اصلی دولت الکترونیک است، عامل برقراری امنیت در فضای مجازی نیز هست.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
[ تعداد بازدید : ۱۵۰ ]
همکاری کسب‎وکارهای نوپای IT و صنایع شهرستان مراغه در جهت رونق تولید و خلق ثروت
با هدف توسعه پایدار صنعت، افزایش تأثیر فناوری بلاک‎چین در رشد و توسعه صنایع و بهبود فضای کسب‎وکار و حمایت از کسب‎کارهای نوپا، تفاهم‌نامه سه‎جانبه‏‎ای فی مابین اداره کل ICT استان آذربایجان‏‎شرقی، فرمانداری ویژه شهرستان مراغه و خانه صنعت، معدن و تجارت شهرستان مراغه به امضا رسید.
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
[ تعداد بازدید : ۱۴۲ ]
دوره‎های آموزشی با هدف افزایش سواد رسانه‎ای برای طلاب حوزه‎های علمیه آذربایجان‎شرقی برگزار می‎شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در دیدار با مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و مدیران حوزه ICT استان آذربایجان‎شرقی، ضمن قدردانی از عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه فضای مجازی گفت: امروزه با استفاده از فضای مجازی می‌توان مطالبی را که عرضه آن‌ها به طرق دیگر محدود بود، به تمام دنیا در کسری از زمان عرضه کرد.
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
[ تعداد بازدید : ۱۱۱ ]
سرمایه‎گذاری 9600 میلیارد ریالی ایرانسل در آذربایجان‎‏شرقی
مدیر عامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در جلسه شورای مدیران حوزه ICT آذربایجان‎شرقی ضمن اشاره به همکاری خوب این شرکت با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و همچنین اعضای محترم شورای شهر، از سرمایه‏‏‎گذاری 9600 میلیارد ریالی ایرانسل در این استان خبر داد.
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
[ تعداد بازدید : ۱۱۷ ]
بررسی وضعیت ارتباطی شهر تسوج و رفع مشکلات توسعه پروژه همت با حضور نماینده مردم شبستر در مجلس
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی از وضعیت ارتباطی در این شهرستان‎ و شهرهای حومه ابراز رضایت کرد.
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
[ تعداد بازدید : ۱۴۴ ]
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۱۰ ۹ ۱۰