پرش به محتوای اصلی

بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی

دومین جلسه ارزیابی خدمات دولت الکترونیک دستگاه های اجرایی استان آذربایجان شرقی
دومین جلسه ارزیابی خدمات دولت الکترونیک دستگاه های اجرایی استان آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، و نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی، استانداری آذربایجان شرقی، اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی، اداره کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی، مخابرات منطقه آذربایجان شرقی و انجمن دفاتر پیشخوان خدمات دولت آذربایجان شرقی بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
[ تعداد بازدید : ۱۰۴ ]
4 روستای شهرستان هریس تحت پوشش ارتباطی تلفن همراه قرار گرفتند
با احداث 3 سایت جدید همراه :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد 3 سایت جدید در روستاهای شهرستان هریس، گفت: با احداث 3 سایت جدید، روستاهای تازه کند نهند، دیبگلو، دیزج ور و عباس آباد در شهرستان هریس، با جمع 229 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 735 نفر تحت پوشش ارتباط تلفن همراه قرار گرفتند.
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۹:۲۰
[ تعداد بازدید : ۷۹ ]
تقدیر از خدمات شعب پست بانک ایران در استان
به مناسبت آغاز بیست و پنجمین سال فعالیت پست بانک ایران، از خدمات شعب پست بانک ایران در استان آذربایجان شرقی تقدیر بعمل آمد.
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۹:۱۱
[ تعداد بازدید : ۶۲ ]
جلسه کارگروه مشترک دفاتر پیشخوان و دفاتر ICT روستایی برگزار شد
با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، جلسه کارگروه مشترک دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۹:۱۰
[ تعداد بازدید : ۷۲ ]
افزایش چشمگیر تعداد دفاتر پیشخوان در استان آذربایجان شرقی
بعد از ابلاغ مصوبه اسفند ماه 1397 :
استان آذربایجان شرقی با 499 دفتر پیشوان در سطح استان، رتبه سوم کشوری را بعد از استان های تهران و فارس به خود اختصاص داده است.
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۹:۰۷
[ تعداد بازدید : ۸۴ ]
دیدار با نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با حضور در دفتر نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای با نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
[ تعداد بازدید : ۸۹ ]
اعطای گواهینامه مربیگری یگان های نیروهای مسلح در ادره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان
گواهینامه مربیگری یگان های نیروهای مسلح، به فراگیران دوره های مربیگری اعطا شد.
۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
[ تعداد بازدید : ۷۴ ]
احداث سایت تلفن همراه در روستای دیبگلو شهرستان هریس
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به احداث سایت جدید همراه در روستای دیبگلو شهرستان هریس، گفت: روستای دیبگلو با 89 خانوار و جمعیت بالغ بر 276 نفر با احداث سایت جدید تحت پوشش ارتباط تلفن همراه قرار گرفته است.
۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
[ تعداد بازدید : ۷۴ ]
بهره مندی اهالی روستای تازه کند نهند شهرستان هریس از پوشش تلفن همراه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به احداث سایت جدید در روستای تازه کند نهند شهرستان هریس، گفت: روستای تازه کند نهند با 71 خانوار و جمعیت بالغ بر 225 نفر با احداث سایت جدید همراه، از تکنولوژی ارتباط تلفن همراه بهره مند شد.
۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۸:۱۷
[ تعداد بازدید : ۷۸ ]
فعالیت 4 شرکت استارت آپی در حوزه کشاورزی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت 4 شرکت استارت اپی در حوزه کشاورزی در استان آذربایجان شرقی، گفت: : این شرکت ها درحوزه های فروشگاه آنلاین و خرید مستقیم عسل از زنبورداران، سامانه فروش محصولات روستایی، وبسایت خرید و فروش نقدی محصولات و تجهیزات کشاورزی و فروش خشکبار و محصولات کشاورزی، در استان آذربایجان شرقی در حال فعالیت هستند.
۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
[ تعداد بازدید : ۴۶ ]
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۱۰ ۹ ۱۰