بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان‎شرقی

بازدید سرپرست اداره کل ارتباطات آذربایجان شرقی از روند اجرای پروژه توسعه فیبر نوری روستایی
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با حضور در شهرستان هریس، از روند اجرای فاز اول پروژه توسعه فیبر نوری (تار) بازدید کرد و در جریان پیشرفت کار و موانع موجود قرار گرفت.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
[ تعداد بازدید : ۵۳ ]
بانک اطلاعات وضعیت ارتباطی دو هزار و 20 روستای آذربایجان شرقی بروزرسانی شد
سرپرست اداره کل ICT استان با اعلام خبر اتمام طرح پایش وضعیت ارتباطی روستاهای آذربایجان شرقی اظهار کرد: بانک اطلاعات وضعیت ارتباطی دو هزار و 20 روستای آذربایجان شرقی بروزرسانی شد.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
[ تعداد بازدید : ۷۷ ]
تشریح نقش فضای مجازی در توسعه کسب و کارهای روستایی و عشایری
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در رشد کسب و کارهای روستایی، به تشریح زیرساخت های تامین شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این حوزه پرداخت.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
[ تعداد بازدید : ۳۷ ]
از تلاش های مدیر کل پست استان تجلیل شد
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با حضور در اداره کل پست استان ضمن دیدار با مدیر کل پست و قدردانی از عملکرد و تلاش های وی، روز جهانی پست را تبریک گفت.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
[ تعداد بازدید : ۵۳ ]
شروع عملیات اجرایی فاز اول توسعه فیبر نوری روستایی
سرپرست اداره کل ICT استان با اشاره به پروژه های تعریف شده برای این اداره کل در قالب سند تدبیر توسعه 2 استان گفت: ایجاد پوشش اینترنت پرسرعت نسل چهار در راستای اتصال روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه ملی اطلاعات از جمله این پروژه ها است.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
[ تعداد بازدید : ۶۶ ]
سیستم کشاورزی هوشمند در استان آذربایجان شرقی راه اندازی می شود
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی از همکاری با جهاد کشاورزی استان برای پیاده سازی و راه اندازی سیستم هوشمندسازی کشاورزی در استان خبر داد.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
[ تعداد بازدید : ۵۳ ]
روستاهای فاقد پوشش شهرستان شبستر به شبکه تلفن همراه متصل می شوند
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های توسعه ای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: توسعه ارتباطات در نقاط روستایی و مناطق کم برخوردار از اولویت های وزارت ارتباطات است.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
[ تعداد بازدید : ۳۰ ]
آغاز به کار شتاب دهنده آرتان در تبریز
مراسم افتتاح مجتمع شتابدهی «آرتان 110» با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رییس شورای شهر تبریز، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، رییس پلیس فتای آذربایجان شرقی و سایر مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
[ تعداد بازدید : ۴۹ ]
95 درصد روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان های کلیبر، خداآفرین و هوراند به شبکه ملی اطلاعات متصل می‏‎شوند
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به حل مشکل برق رسانی به سایت های مخابراتی شرکت "های وب" از برقراری اینترنت پرسرعت در 95 درصد روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان های کلیبر، خداآفرین و هوراند خبر داد.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۲۸
[ تعداد بازدید : ۱۰۲ ]
هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز برگزار می شود
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری هفتمین دوره نمایشگاه ربع رشیدی از واگذاری مدیریت زون تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات به این اداره کل خبر داد.
۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۳۹
[ تعداد بازدید : ۹۳ ]
۱ صفحه ۲ از ۱۰ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰