بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان‎شرقی

روستاهای فاقد پوشش شهرستان شبستر به شبکه تلفن همراه متصل می شوند
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های توسعه ای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: توسعه ارتباطات در نقاط روستایی و مناطق کم برخوردار از اولویت های وزارت ارتباطات است.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
[ تعداد بازدید : ۸۶ ]
آغاز به کار شتاب دهنده آرتان در تبریز
مراسم افتتاح مجتمع شتابدهی «آرتان 110» با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رییس شورای شهر تبریز، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، رییس پلیس فتای آذربایجان شرقی و سایر مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
[ تعداد بازدید : ۱۱۴ ]
95 درصد روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان های کلیبر، خداآفرین و هوراند به شبکه ملی اطلاعات متصل می‏‎شوند
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به حل مشکل برق رسانی به سایت های مخابراتی شرکت "های وب" از برقراری اینترنت پرسرعت در 95 درصد روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان های کلیبر، خداآفرین و هوراند خبر داد.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۲۸
[ تعداد بازدید : ۲۱۷ ]
هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز برگزار می شود
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری هفتمین دوره نمایشگاه ربع رشیدی از واگذاری مدیریت زون تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات به این اداره کل خبر داد.
۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۳۹
[ تعداد بازدید : ۱۹۲ ]
سیستم واحد شهری با سرمایه گذاری بخش خصوصی در تبریز پیاده سازی می شود
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی از راه اندازی و اجرای سامانه جامع مدیریت شهری با همکاری شرکت های بخش خصوصی در کلانشهر تبریز خبر داد.
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
[ تعداد بازدید : ۱۷۲ ]
دسترسی واحدهای صنعتی به اینترنت پرسرعت به رونق تولید کمک می‏‎کند
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم کمک به واحدهای صنعتی برای رونق و رشد تولید داخلی گفت: ایجاد و نگهداری پایدار وضعیت ارتباطی و پوشش اینترنت پرسرعت مطلوب یکی از فاکتورهای اصلی کمک به تولیدکنندگان داخلی برای معرفی محصولاتشان به بازارهای خارجی و کشورهای همسایه و برقراری ارتباط با آن ها در جهت صادرات محصولاتشان است.
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۳۹
[ تعداد بازدید : ۱۹۰ ]
فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز مورد حمایت  قرار می گیرند
تفاهم نامه همکاری دو جانبه میان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با موضوع حمایت از فارغ التحصیلان دانشگاهی و استارت آپ های دانشجویان به امضا رسید.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
[ تعداد بازدید : ۱۷۱ ]
تشریح طرح جامع اشتغال وزارت ارتباطات برای مراکز رشد آذربایجان شرقی
سرپرست اداره کل ICT استان با اشاره جزئیات طرح جامع اشتغال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای حمایت از شرکت‎های بخش خصوصی و استارت‎ آپ‎ ها گفت: از افراد و تولیدکنندگان محتوای بومی و اپلیکیشن، در قالب طرح ایران نو آفرین حمایت مالی می ‎شود.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱۸۹ ]
تکنولوژی تلفن همراه در 9 روستای شهرستان اسکو به نسل سه ارتقا می یابد
با تصویب شورای هماهنگی ICT آذربایجان شرقی:
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت ارتباطی مناسب شهرستان اسکو گفت: شهرستان اسکو هم اکنون دارای 98 درصد پوشش 3G و 92 درصد پوشش اینترنت 4G نسل چهارم است.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
[ تعداد بازدید : ۱۶۳ ]
انتخاب سرپرست اداره کل ICT استان به عنوان مسئول زون ارتباطات و فناوری اطلاعات
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به‌عنوان مسئول زون تخصصی نوآوری و فناوری اطلاعات و ارتباطات نمایشگاه رینوتکس 2018 منصوب شد.
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
[ تعداد بازدید : ۱۶۶ ]
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۱۰ ۱۰