بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان‎شرقی

کارگروه ویژه نظارت بر کیفیت ارتباطات استان آذربایجان‎شرقی تشکیل شد
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی با بیان اینکه شرکت‎های دارنده پروانه فعالیت از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف به ارائه خدمت موضوع پروانه از قبیل تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت با سطح کیفیت استانداردهای تعریف شده هستند، گفت: بایستی رگولاتوری نظارت کاملی بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط اپراتورها داشته باشد.
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
[ تعداد بازدید : ۹۳ ]
سامانه خرید و فروش محصولات روستاییان در دفاتر ICT روستایی آذربایجان‎شرقی راه‎اندازی می‎شود
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال با استفاده از فضای مجازی گفت: سامانه فروش مستقیم محصولات کشاورزان و روستاییان یکی از پایه‎های اساسی ایجاد اشتغال در روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان و عشایر به شهر است.
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
[ تعداد بازدید : ۱۶۱ ]
وجود بیش از 14 هزار کیلومتر فیبر نوری در سطح استان آذربایجان‎شرقی
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‏‎شرقی در جلسه بررسی مسیرهای پروتکشن فیبر نوری شرکت مخابرات، ضمن اشاره به وضعیت خوب استان در توسعه مسیرهای فیبر نوری بر لزوم تامین پروتکشن برای مسیرهای موجود تاکید کرد.
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
[ تعداد بازدید : ۱۲۳ ]
تاکید بر اجرای کامل مصوبات پدافند غیرعامل و مدیریت بحران کمیسیون تنظیم مقررات
رئیس کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیریت بحران استان آذربایجان‎شرقی گفت: یکی از وظایف مهم کارگروه پیگیری اجرای کامل مصوبات شماره 1-154 و 3-165 (الزامات و پیوست پدافند غیرعامل و مدیریت بحران) کمیسیون تنظیم مقررات در راستای آمادگی شبکه مخابراتی و فناوری اطلاعات استان برای پایداری هرچه بیشتر در مواقع بحرانی است.
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
[ تعداد بازدید : ۱۰۸ ]
بررسی وضعیت ارتباطی روستای کججان و امامزاده سید محمد کججانی توسط سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با حضور در روستای کججان، وضعیت ارتباطی این روستا را مورد بررسی قرار داد.
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
[ تعداد بازدید : ۱۲۲ ]
دیدار نماینده مردم بناب در مجلس با سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی از وضعیت ارتباطی این شهرستان‎ ابراز رضایت کرد.
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
[ تعداد بازدید : ۱۱۰ ]
بازدید سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی از مرکز SC2 شرکت مخابرات
در راستای توجه به پدافند غیر عامل و به‎منظور ارزیابی میزان آمادگی برای مقابله با بحران‎های احتمالی، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی از مرکز مخابرات شهید رحیمیان و مرکز SC2 تبریز بازدید کرد.
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
[ تعداد بازدید : ۹۸ ]
بررسی مشکلات ارتباطی شهرستان مراغه با حضور فرماندار ویژه شهرستان
به‎منظور بررسی مشکلات ارتباطی و وضعیت پروژه همت در شهرستان مراغه، سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی با فرماندار ویژه این شهرستان، دیدار و گفتگو کرد.
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
[ تعداد بازدید : ۸۸ ]
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی با فرماندار ویژه شهرستان میانه دیدار کرد
در دیدار سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، وضعیت ارتباطی محورهای مواصلاتی شهرستان میانه و پوشش تلفن همراه در این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
[ تعداد بازدید : ۱۱۸ ]
تقدیر مدیر کل دفتر هماهنگی امور استانها وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‌شرقی
با اهدای لوح تقدیر از طرف مدیر کل دفتر هماهنگی امور استانها وزارت ارتباطات از تلاش‌های سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌شرقی تقدیر شد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
[ تعداد بازدید : ۹۹ ]
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۱۰ ۱۰