بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان‎شرقی

سیستم واحد شهری با سرمایه گذاری بخش خصوصی در تبریز پیاده سازی می شود
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی از راه اندازی و اجرای سامانه جامع مدیریت شهری با همکاری شرکت های بخش خصوصی در کلانشهر تبریز خبر داد.
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
[ تعداد بازدید : ۶۴ ]
دسترسی واحدهای صنعتی به اینترنت پرسرعت به رونق تولید کمک می‏‎کند
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم کمک به واحدهای صنعتی برای رونق و رشد تولید داخلی گفت: ایجاد و نگهداری پایدار وضعیت ارتباطی و پوشش اینترنت پرسرعت مطلوب یکی از فاکتورهای اصلی کمک به تولیدکنندگان داخلی برای معرفی محصولاتشان به بازارهای خارجی و کشورهای همسایه و برقراری ارتباط با آن ها در جهت صادرات محصولاتشان است.
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۳۹
[ تعداد بازدید : ۷۸ ]
فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز مورد حمایت  قرار می گیرند
تفاهم نامه همکاری دو جانبه میان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با موضوع حمایت از فارغ التحصیلان دانشگاهی و استارت آپ های دانشجویان به امضا رسید.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
[ تعداد بازدید : ۶۵ ]
تشریح طرح جامع اشتغال وزارت ارتباطات برای مراکز رشد آذربایجان شرقی
سرپرست اداره کل ICT استان با اشاره جزئیات طرح جامع اشتغال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای حمایت از شرکت‎های بخش خصوصی و استارت‎ آپ‎ ها گفت: از افراد و تولیدکنندگان محتوای بومی و اپلیکیشن، در قالب طرح ایران نو آفرین حمایت مالی می ‎شود.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
[ تعداد بازدید : ۷۵ ]
تکنولوژی تلفن همراه در 9 روستای شهرستان اسکو به نسل سه ارتقا می یابد
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت ارتباطی مناسب شهرستان اسکو گفت: شهرستان اسکو هم اکنون دارای 98 درصد پوشش 3G و 92 درصد پوشش اینترنت 4G نسل چهارم است.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
[ تعداد بازدید : ۶۱ ]
انتخاب سرپرست اداره کل ICT استان به عنوان مسئول زون ارتباطات و فناوری اطلاعات
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به‌عنوان مسئول زون تخصصی نوآوری و فناوری اطلاعات و ارتباطات نمایشگاه رینوتکس 2018 منصوب شد.
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
[ تعداد بازدید : ۸۷ ]
سومین رویداد امنیت آپا در تبریز برگزار شد
با همکاری اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی، اداره کل پدافند غیر عامل استان و مرکز آپای دانشگاه تبریز، سومین رویداد امنیت آپا در محل مرکز نوآوری دانشگاه تبریز برگزار شد.
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
[ تعداد بازدید : ۹۶ ]
بهره‎مندی بیش از 56 هزار نفر از روستاییان شهرستان ملکان از خدمات شبکه ملی اطلاعات
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به افتتاح پروژه های ارتباطی شهرستان ملکان گفت: هدف وزارت ارتباطات، تحقق ایران هوشمند و توسعه ارتباطات در دور افتاده ترین شهرها و روستاها است و امروز شاهد افتتاح پروژه های این بخش با مبلغی بالغ بر 254 میلیارد ریال در شهرستان ملکان هستیم.
۰۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
[ تعداد بازدید : ۷۳ ]
تجهیز روستای یام شهرستان مرند به اینترنت پرسرعت نسل سه
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی در مراسم افتتاح پروژه ارتقای نسل اینترنت همراه در روستاهای شهرستان میانه، اظهار کرد: با بهره‎برداری از این سایت هزار و 135 نفر از اهالی روستای یام به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
[ تعداد بازدید : ۶۱ ]
بیش از 3000 نفر از روستاییان شهرستان میانه به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی در مراسم افتتاح پروژه ارتقای نسل اینترنت همراه در روستاهای شهرستان میانه، اظهار کرد: با بهره‎برداری از این سایت‎ها یک هزار و 29 خانوار نقاط روستایی شهرستان میانه از خدمات شبکه ملی اطلاعات بهره‎مند می‎شوند.
۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
[ تعداد بازدید : ۵۳ ]
۱ ۲ صفحه ۳ از ۱۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰