بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان‎شرقی

سومین رویداد امنیت آپا در تبریز برگزار شد
با همکاری اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی، اداره کل پدافند غیر عامل استان و مرکز آپای دانشگاه تبریز، سومین رویداد امنیت آپا در محل مرکز نوآوری دانشگاه تبریز برگزار شد.
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
[ تعداد بازدید : ۲۱۶ ]
بهره‎مندی بیش از 56 هزار نفر از روستاییان شهرستان ملکان از خدمات شبکه ملی اطلاعات
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به افتتاح پروژه های ارتباطی شهرستان ملکان گفت: هدف وزارت ارتباطات، تحقق ایران هوشمند و توسعه ارتباطات در دور افتاده ترین شهرها و روستاها است و امروز شاهد افتتاح پروژه های این بخش با مبلغی بالغ بر 254 میلیارد ریال در شهرستان ملکان هستیم.
۰۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
[ تعداد بازدید : ۱۸۹ ]
تجهیز روستای یام شهرستان مرند به اینترنت پرسرعت نسل سه
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی در مراسم افتتاح پروژه ارتقای نسل اینترنت همراه در روستاهای شهرستان میانه، اظهار کرد: با بهره‎برداری از این سایت هزار و 135 نفر از اهالی روستای یام به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
[ تعداد بازدید : ۲۰۳ ]
بیش از 3000 نفر از روستاییان شهرستان میانه به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی در مراسم افتتاح پروژه ارتقای نسل اینترنت همراه در روستاهای شهرستان میانه، اظهار کرد: با بهره‎برداری از این سایت‎ها یک هزار و 29 خانوار نقاط روستایی شهرستان میانه از خدمات شبکه ملی اطلاعات بهره‎مند می‎شوند.
۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
[ تعداد بازدید : ۱۳۰ ]
اتصال 46 خانوار روستایی شهرستان سراب به شبکه ملی اطلاعات
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره برنامه‏‎‎های وزارت ارتباطات برای اتصال روستاهای استان به شبکه ملی اطلاعات، گفت: با ارتقا و بهره‎برداری از این سایت‎ها، 187 نفر از اهالی نقاط روستایی از خدمات اینترنت نسل سوم بهره‎مند می‎شوند.
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
[ تعداد بازدید : ۱۵۱ ]
برقراری اینترنت پرسرعت برای 686 خانوار روستایی شهرستان اهر
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با اشاره به برنامه وزارت ارتباطات برای ایجاد ایران هوشمند و توسعه ارتباطات در نقاط کم‎برخوردار، گفت: پروژه ارتقای نسل اینترنت همراه روستای گونجیگ شهرستان اهر در همین راستا به بهره‎برداری رسیده است.
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۴۶
[ تعداد بازدید : ۱۴۱ ]
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران حراست حوزه ICT استان
جلسه شورای هماهنگی مسئولین حراست ادارات تابعه وزارت ارتباطات در استان آذربایجان شرقی، به میزبانی پژوهشکده رانشگرهای فضایی استان برگزار شد.
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۸:۲۷
[ تعداد بازدید : ۱۹۰ ]
مراسم غبارروبی گلزار شهدای تبریز برگزار شد
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‌شرقی در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گران‌قدر در وادی رحمت تبریز حضور یافت.
۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۸:۳۹
[ تعداد بازدید : ۱۵۲ ]
اتصال بیش از سه هزار و 500 نفر از روستاییان شهرستان بستان‎آباد به شبکه ملی اطلاعات
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان‎شرقی در مراسم افتتاح پروژه ارتقای اینترنت همراه در روستاهای شهرستان بستان‎آباد، اظهار کرد: با بهره‎برداری از این سایت که در راستای کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا انجام می‎گیرد، یک هزار و 164 خانوار نقاط روستایی شهرستان بستان‎آباد به شبکه ملی اطلاعات متصل می‎شوند.
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
[ تعداد بازدید : ۲۴۰ ]
ارتقای اینترنت همراه در روستای چله خانه علیای شهرستان شبستر به نسل 3
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی در مراسم افتتاح پروژه ارتقای سایت همراه گفت: هدف وزارت ارتباطات از این افتتاحات پیاده‎‏سازی ایران هوشمند و توسعه ارتباطات در نقاط روستایی و کم‎برخوردار است.
۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
[ تعداد بازدید : ۱۸۱ ]
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۱۰