بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان‎شرقی

رسیدگی به مشکلات ارتباطی روستاهای شهرستان چاراویماق
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با حضور در روستای بارگاه از توابع شهرستان چاراویماق، ضمن بررسی وضعیت پوشش تلفن همراه و اینترنت، مشکلات ارتباطی روستاییان را جویا شد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۰۷
[ تعداد بازدید : ۵۹ ]
ارتقای اینترنت همراه 8 روستای شهرستان هشترود به نسل 3 و 4
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با اشاره به هدف وزارت ارتباطات در تحقق ایران هوشمند و توسعه ارتباطات در نقاط روستایی و کم‎برخوردار، گفت: در همین راستا پروژه ارتقای اینترنت 8 روستای شهرستان هشترود به نسل 3 و 4 به بهره‎برداری می‎رسد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
[ تعداد بازدید : ۱۲۱ ]
پروژه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دومین سند تدبیر توسعه آذربایجان‎شرقی ابلاغ شد
با حکم استاندار آذربایجان‎شرقی، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان به عنوان مسئول اجرای پروژه‎های حوزه ICT دومین سند تدبیر توسعه تعیین شد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
[ تعداد بازدید : ۱۱۹ ]
بهره‌برداری از پروژه ارتقای اینترنت همراه در 6 روستای شهرستان چاراویماق
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی از برنامه‏‎ریزی‎های انجام شده برای اتصال روستاهای استان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد و گفت: با افتتاح این پروژه‎ها و بهره‏‎برداری از سایت‎های مخابراتی، 6 روستای دیگر شهرستان چاراویماق از خدمات اینترنت نسل 3 و 4 بهره‎مند می‎شوند.
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۴۶
[ تعداد بازدید : ۷۲ ]
اتمام فاز سوم پروژه های ارتباطی و مخابراتی استان تا پایان سال 98
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه‎های وزارت ارتباطات برای توسعه زیرساخت‏ها در این استان گفت: تا پایان سال ۳۰۲ کیلومتر فیبر نوری در مناطق روستایی و کم برخودار استان ایجاد می‎شود.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
[ تعداد بازدید : ۷۴ ]
ارتباطات استان آذربایجان‎شرقی در 3 فاز توسعه می‎یابد / 80 درصد روستاهای بالای 20 خانوار استان تا پایان سال به شبکه ملی اطلاعات متصل می‎شوند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به افتتاح پروژه های ارتباطی و مخابراتی استان آذربایجان شرقی با هدف توسعه دسترسی شهرها و روستاهای این استان، از اتصال 300 روستای دیگر این استان به شبکه ملی اطلاعات، تا پایان سال جاری خبر داد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
[ تعداد بازدید : ۱۱۴ ]
تجهیز بخشی از ساختمان پست استان برای استقرار استارت‎آپ‎ها / ضرورت ارتباط نزدیک تر مسوولان با مردم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با اشاره به سبک و منش وی در ارتباط نزدیک با مردم، این نوع رفتار مردمی را برای مسوولان ضروری و تاثیرگذار دانست.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
[ تعداد بازدید : ۱۱۸ ]
پارک اقتصاد دیجیتال در تبریز راه‎اندازی می‎شود / توسعه 302 کیلومتر فیبر نوری تا پایان سال در استان آذربایجان‎شرقی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه شورای هماهنگی ICT استان آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت اقتصاد دیجیتال گفت: آذربایجان شرقی در این حوزه دارای جوانان مستعد و ظرفیت‎های بسیار مناسبی است.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
[ تعداد بازدید : ۸۹ ]
اتصال 644 روستای آذربایجان‎شرقی به شبکه ملی اطلاعات / آغاز عملیات اتصال 300 روستای دیگر استان به شبکه ملی اطلاعات
پروژه‌های ارتباطی و مخابراتی استان آذربایجان‎شرقی، با سرمایه ای بالغ بر 112 میلیارد تومان در حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و با دستور رییس جمهوری افتتاح شد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۸:۵۵
[ تعداد بازدید : ۸۱ ]
دریافت چهارمین پروانه ارایه خدمات در حوزه افتا توسط شرکت‌های استان آذربایجان‌شرقی
شرکت قطب فناوری اطلاعات شمس، از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، بعد از انجام مراحل ارزیابی فنی و اعتباری، پروانه ارایه خدمات در حوزه افتا گرایش خدمات فنی افتا را دریافت کرد.
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
[ تعداد بازدید : ۱۶۶ ]
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۱۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰