پرش به محتوای اصلی

بنر

اخبار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی

اولین جلسه شورای اداری استان در سال 1399 برگزر شد
اولین جلسه شورای اداری استان در سال 1399 برای ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی و نهادها و ارگان‌های مستقر در سطح استان، ایجاد وحدت رویه و تشریک مساعی میان واحدهای اجرایی استان و بررسی مشکلات استان و ارائه پیشنهاد و راه‌حل برای آن‌ها، در بستر فضای مجازی بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
[ تعداد بازدید : ۶۸ ]
3 روستای شهرستان میانه از ارتباط اینترنت و تلفن همراه بهره مند شدند
با احداث 2 سایت جدید همراه :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد 2 سایت جدید در روستاهای شهرستان میانه، گفت: با احداث 2 سایت جدید، روستاهای فندقلو، طارون و استانجین در شهرستان میانه، با جمع 336 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 990 نفر تحت پوشش ارتباط اینترنت و تلفن همراه قرار گرفتند.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۸:۱۰
[ تعداد بازدید : ۷۴ ]
روستای هاویستین شهرستان مرند از پوشش تلفن همراه بهره مند شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به احداث سایت جدید در روستای هاویستین شهرستان مرند، گفت: روستای هاویستین با 48 خانوار و جمعیت بالغ بر 158 نفر با احداث سایت جدید همراه، از تکنولوژی ارتباط تلفن همراه بهره مند شد.
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
[ تعداد بازدید : ۷۱ ]
جلسه هماهنگی اعطای تسهیلات وجوه اداره شده با عاملیت صندوق کارآفرینی امید
با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به اعطای تسهیلات وجوه اداره شده با عاملیت صندوق کارآفرینی امید، گفت : در این جلسه که با حضور رییس و معاون محترم صندوق کار آفرینی امید برگزار شد، راه حل ها و برنامه ریزی های لازم برای برقراری عدالت در روند اعطای وام و همچنین تشخیص و تعیین اولویت های اعطای وام برای جلوگیری از هدر رفت وام ها و ایجاد بستری مناسب برای کاهش بروکراسی های اداری انجام شد.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
[ تعداد بازدید : ۷۵ ]
روستای باجاباج شهرستان هریس به اینترنت پرسرعت " های وب " و پوشش تلفن همراه تجهیز شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به احداث سایت همراه و اینترنت " های وب " در روستای باجاباج شهرستان هریس، گفت : با راه اندازی اینترنت پرسرعت " های وب " و سایت همراه در روستای باجاباج بالغ بر 220 نفر از روستاییان این روستا تحت پوشش اینترنت و تلفن همراه قرار گرفته و به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
[ تعداد بازدید : ۵۹ ]
احداث سایت همراه 3G/4G در روستاهای طارون و فندقلو شهرستان میانه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی خبر داد :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اعلام خبر بهره برداری از دو سایت احداث شده در روستاهای طارون و فندقلو در شهرستان میانه، گفت: با بهره برداری از این دو سایت جدید، در مجموع 240 خانوار با جمعیتی بالغ بر 733 نفر تحت پوشش ارتباط تلفن همراه قرار گرفتند.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
[ تعداد بازدید : ۶۰ ]
تجلیل از بنیان گذاران و طراحان سامانه آموزش هوشمند آنلاین (سها)
با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با ابراز رضایت از خدمات و کیفیت این سامانه، تصریح کرد : در این مدت که اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برای برگزاری برخی از جلسات خود از این سامانه استفاده کرده است، خوشبختانه شاهد هیچگونه مشکل و اختلالی در سامانه نبودیم و همواره تیم پشتیبانی این سامانه نیز در اسرع وقت پاسخگوی مشکلات ما هستند که این امر جای تقدیر و قدردانی دارد.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
[ تعداد بازدید : ۱۰۵ ]
پنج روستای شهرستان چاراویماق از ارتباط تلفن همراه بهره مند می شوند
با احداث پنج سایت جدید همراه :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد 5 سایت جدید در روستاهای شهرستان چاراویماق، گفت: با احداث پنج سایت جدید، روستاهای دوه یاتاقی، ذاکر کندی، عمواوغلی، اوچ درق و سوغانچی کوه در شهرستان چارواویماق، با جمع 620 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 2124 نفر تحت پوشش ارتباط تلفن همراه قرار گرفتند.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
[ تعداد بازدید : ۶۳ ]
سایت اینترنت همراه در روستای مهرام شهرستان هریس افتتاح شد
با حضور نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان هریس و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی :
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : با بهره برداری از این سایت در مجموع 9 روستا با جمع خانوار 637 و جمعیتی بالغ بر 2034 نفر تحت پوشش اینترنت و تلفن همراه قرار می گیرند.
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
[ تعداد بازدید : ۸۴ ]
جلسه معارفه اعضای جدید هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای استان برگزار شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، گفت : امروزه دنیا به سوی تحقق امر خصوصی سازی پیش می رود که در کشور ما نیز باید با برنامه ریزی و هماهنگی ها و تعیین اهداف لازم، این امر تحقق بیشتری یابد.
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
[ تعداد بازدید : ۸۲ ]
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۱۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰