پرش به محتوای اصلی

اخبار

با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی :

از سامانه هوشمند آموزش آنلاین سها رونمایی شد

از سامانه هوشمند آموزش آنلاین سها رونمایی شد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی در مراسم رونمایی از سامانه هوشمند آموزش آنلاین با اشاره به طرح های حمایتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: از محل طرح تسهیلاتی که ۱۰ میلیارد تومان سهم استان ما است، طراحان این نرم افزار را در اولویت قرار می دهیم که بدون بروکراسی اداری تسهیلات لازم در اختیارشان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، محمد فرزاد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، ضمن تقدیر از طراحان این نرم افزار، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بخشی به نام ایران نوآفرین دارد که حتما در این بخش ثبت نام کنید و در طرح بوم واره از مشاوره ۵٠ میلیونی رایگان توسط تیم های قوی استفاده کنید.

وی افزود: از طرح تسهیلاتی که ۱۰ میلیارد تومان سهم استان ما است، طراحان این نرم افزار را در اولویت قرار می دهیم که بدون بروکراسی اداری تسهیلات لازم در اختیارشان قرار گیرد.

فرزاد با اشاره به اهمیت وجود بستر مناسب برای آموزش آنلاین در شرایط کنونی گفت : آموزش یا یادگیری الکترونیکی یکی دیگر از پدیده های جهان مدرن است که در دوره ای که از آن با عنوان عصر اطلاعات یاد می شود به جامعه ما که درگیر شیوع بیماری کرونا است، میتواند کمک شایانی ارائه دهد.  علاوه بر جلوگیری از شیوع بیماری، آموزش الکترونیکی می تواند نتایج خارق العاده ای نظیر افزایش درآمد و بهبود عملکرد داشته باشد. همچنین برخلاف کلاس های حضوری که زمان ثابتی دارند، دروس آموزش الکترونیکی در هر زمانی قابل استفاده اند.

وی همچنین افزود: از آنجا که آموزش الکترونیکی محدود به مناطق جغرافیایی و زمان نیست، شما می توانید محتوای آموزشی را با قشر زیادی از مردم در نقاط مختلف جغرافیایی با دوره های آموزشی کوتاه مدت به اشتراک بگذارید.

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۹
تعداد بازدید : ۳۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید