اخبار

با امضای تفاهم نامه :

شورای سیاستگذاری دیجیتال مارکتینگ در آذربایجان شرقی راه اندازی می شود

شورای سیاستگذاری دیجیتال مارکتینگ در آذربایجان شرقی راه اندازی می شود
با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی و مدیر عامل شتاب دهنده آرتان 1100، تفاهم نامه همکاری به منظور توسعه فرایند نوآفرینی و زنجیره ارزش آفرینی در موضوع تحول اقتصاد دیجیتال در استان آذربایجان شرقی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، این تفاهم نامه به منظور راه اندازی شورای سیاستگذاری دیجیتال مارکتینگ و با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی و شتاب دهنده آرتان 1100 منعقد شد.

محمد فرزاد، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، با اشاره به اهداف امضای این تفاهم نامه، گفت: توسعه بازار استارتاپ ها، کسب و کارها و خوشه های صنعتی و خدماتی استان از طریق دیجیتال مارکتینگ، از جمله اهداف این تفاهم نامه است.

وی با اشاره به تعهدات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، افزود: از جمله این تعهدات می توان به حمایت مادی و معنوی برای شکل گیری شورای سیاست گذاری دیجیتال مارکتینگ استان، فرآیند دهی آژانس دیجیتال مارکتینگ و هماهنگی و انجام فرایند های اجرایی مربوط به شورای سیاستگذاری اشاره کرد.

فرزاد در خصوص وظایف شتاب دهنده آرتان در این تفاهم نامه نیز، افزود: شتاب دهنده دانش بنیان آرتان 1100 نیز به موجب این تفاهم نامه به برنامه ریزی مدیریتی جهت انجام فرآیند های اجرایی و مالی، برنامه ریزی در راستای تشکیل شورای سیاستگذاری دیجیتال مارکتینگ استان و معرفی اعضای پیشنهادی و انتخاب دبیر شورا جهت برنامه ریزی علمی و راهبردی جلسات می پردازد.

بر اساس این گزارش مدت این تفاهم نامه 5 سال از زمان توافق طرفین و با قابلیت تمدید است.
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۹۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید