اخبار

رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان دولت در استان آذربایجان شرقی

رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان دولت در استان آذربایجان شرقی
اولین جلسه رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان دولت استان آذربایجان شرقی با حضور سرپرست اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان مدیر کل سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی منطقه آذر وسایر اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، مهدی خرامش سرپرست این اداره کل، در ابتدای جلسه با اشاره به مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به تشریح قوانین و اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی و دفاتر ICT روستایی پرداخت.

خرامش با اشاره به جریمه های در نظر گرفته شده برای دفاتر پیشخوان متخلف اظهار کرد: سقف مبلغ جریمه تخطی از تعهدات دارندگان پروانه برای سال ۱۳۹۸ مبلغ یک میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در صورت تکرار تخلف میزان حداقل جریمه متعلقه، دوبرابر جریمه وقوع تخلف در مرحله قبل است. ضمن اینکه در صورت وقوع چند تخلف، میزان جریمه، تجمیع جریمه‏‌های متعلقه به هر تخلف خواهد بود.

سرپرست اداره کل ICT استان گفت: طبق آیین نامه، بازرسی و نظارت بر عملکرد دفاتر پیشخوان بر عهده سازمان تنظیم مقررات بوده و در کمیته استانی رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان نیز گزارشات رسیده از بازرسی کارشناسان اداره کل تنظیم مقررات بررسی می شود.

در ادامه پرونده های رسیده در خصوص تخلفات دفاتر پیشخوان استان مطرح و در خصوص آن ها بحث و تصمیم گیری شد.

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵
تعداد بازدید : ۲۳۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید