اخبار

روستاهای فاقد پوشش شهرستان شبستر به شبکه تلفن همراه متصل می شوند

روستاهای فاقد پوشش شهرستان شبستر به شبکه تلفن همراه متصل می شوند
سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های توسعه ای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: توسعه ارتباطات در نقاط روستایی و مناطق کم برخوردار از اولویت های وزارت ارتباطات است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، مهدی خرامش در جلسه بررسی مشکلات و موانع توسعه ارتباطات و زیرساخت ها در شهرستان شبستر با اشاره به تاکید وزیر ارتباطات در خصوص ایجاد دسترسی همگانی به شبکه ملی اطلاعات و ایران هوشمند گفت: در همین راستا برنامه ریزی های لازم برای افزایش پوشش تلفن همراه در روستاهای فاقد پوشش شهرستان شبستر با همکاری اپراتور دوم انجام شده است.

وی افزود: با پیگیری های به عمل آمده و مذاکراتی که با نماینده شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان انجام شده، مشکلات موجود در توسعه زیرساخت ها و احداث سایت های مخابراتی در حال مرتفع شدن است و به زودی شاهد افزایش پوشش تلفن همراه و اینترنت نسل سه و چهار در روستاهای فاقد پوشش شهرستان شبستر خواهیم بود.

بر اساس این گزارش این جلسه با حضور مهدر خرامش سرپرست اداره کل ICT استان، پسندی مدیر پروژه طرح USO شرکت ایرانسل و آقازاده مدیر منطقه شمالغرب این شرکت برگزار شد.

۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸
تعداد بازدید : ۸۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید