پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی خبر داد :

با ارتقا سایت روستای توریستی کندوان، این روستا از اینترنت 3G/4G بهره مند شد

با ارتقا سایت روستای توریستی کندوان، این روستا از اینترنت 3G/4G  بهره مند شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد دو سایت جدید در روستاهای شهرستان اسکو و همچنین ارتقا دو سایت در روستاهای این شهرستان، گفت: با احداث دو سایت جدید، روستاهای اشستان و تیمورلو در شهرستان اسکو، با جمع 78 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 206 نفر تحت پوشش ارتباط تلفن همراه قرار گرفتند. همچنین با ارتقا دو سایت دیگر به تکنولوژی 3G/4G روستای توریستی کندوان و روستای امقان در شهرستان اسکو به تکنولوژی اینترنت نسل سوم چهارم مجهز شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، محمد فرزاد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به شهرستان اسکو به عنوان یکی از شهرستان های مهم در حوزه گردشگری در استان، گفت: شهرستان اسکو به دلیل وجود جاذبه های تاریخی و طبیعی متنوع همواره مورد توجه گردشگران خارجی و داخلی قرار داشته است و وجود ارتباط همراه و اینترنت همراه در این شهرستان می تواند علاوه بر رفع نیازهای اهالی این شهرستان، باعث رونق بیشتر گردشگری در این شهرستان گردد.

فرزاد با اشاره به ایجاد دو سایت جدید و سایتهای ارتقا یافته در روستاهای شهرستان اسکو، افزود: خوشبختانه با احداث دو سایت دیگر در روستاهای اشستان و تیمورلو این روستاها از ارتباط تلفن همراه بهره مند شدند. همچنین با ارتقا دو سایت دیگر به تکنولوژی 3G/4G روستای توریستی کندوان و روستای امقان به تکنولوژی اینترنت نسل سوم  چهارم مجهز شدند. و جمع سایت های احداث شده و ارتقا یافته در شهرستان اسکو از ابتدای سال 1399 تا کنون به چهار سایت رسید.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به روستاهای تحت پوشش قرار گرفته با احداث و ارتقا 4 سایت در شهرستان اسکو، تشریح کرد: روستاهای اشستان، تیمورلو، کندوان و امقان در شهرستان اسکو، با جمع 458 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 1384 نفر تحت پوشش اینترنت همراه و ارتباط تلفن همراه قرار گرفتند.

۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۷
تعداد بازدید : ۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید