پرش به محتوای اصلی

اخبار

با احداث دو سایت ایرانسل و یک سایت همراه اول:

4 روستای شهرستان شبستر از ارتباط اینترنت و تلفن همراه بهره مند شدند

4 روستای شهرستان شبستر از ارتباط اینترنت و تلفن همراه بهره مند شدند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد 3 سایت جدید در روستاهای شهرستان شبستر، گفت: با احداث 3 سایت جدید، روستاهای امستجان، اندبیل، پردول و زبرلو در شهرستان شبستر، با جمع 371 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 1060 نفر تحت پوشش ارتباط اینترنت و تلفن همراه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، محمد فرزاد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی در جلسه ی بررسی پروژه های ارتباطی استان، با اشاره به برنامه های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی برای ایجاد عدالت ارتباطی در استان، گفت : خوشبختانه با احداث یک سایت ایرانسل با تکنولوژی 3G/4G روستاهای پردول و زبرلو تحت پوشش اینترنت همراه قرار گرفتند، همچنین با احداث یک سایت ایرانسل جدید در روستای امستجان اهالی این روستا از تلفن همراه بهره مند شدند. علاوه بر این با احداث یک سایت همراه اول در روستای اندبیل در شبستر، این روستا تحت پوشش ارتباطی تلفن همراه قرار گرفت.

فرزاد با اشاره به پروژه های ارتباطی انجام شده در شهرستان شبستر، افزود: جمع سایت های احداث شده در شهرستان شبستر از ابتدای سال 1399 تا کنون به 3 سایت رسیده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به روستاهای تحت پوشش قرار گرفته با احداث 3 سایت جدید در شهرستان شبستر، تشریح کرد: با احداث 3 سایت جدید، روستاهای امستجان، اندبیل، پردول و زبرلو در شهرستان شبستر، با جمع 371 خانوار و با جمعیتی بالغ بر 1060 نفر تحت پوشش ارتباط اینترنت و تلفن همراه قرار گرفتند.

۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید