پرش به محتوای اصلی

مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا - واحد استان آذربایجان‌شرقی

این واحد برای گردهم آوردن اعضای زیست‌بوم کسب‌وکارهای نوپای استان که از ابزار فناوری اطلاعات و ارتباطات برای ایجاد و توسعۀ کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند، در محل مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعتی سهند راه‌اندازی شده است. صاحبان ایده و تحصیلات دانشگاهی، استارت‌آپ‌ها، متخصصان، مربیان و مشاوران، سرمایه‌گذاران، سازمان‌های دارای منابع، شتاب‌دهنده‌ها، پارک‌های علم‌وفناوری و مراکز رشد و نوآوری از طریق سامانۀ واحد استانی با سایر اعضای زیست‌بوم در استان و کشور آشنا شده و امکان ارتباط و ایجاد همکاری با آنها را در جهت تبدیل ایده به محصول و ثروت به دست می‌آورند.

همچنین واحد استانی خدمات مورد نیاز کسب‌وکارهای نوپا را در حوزه‌های فنی، بازاریابی، مالی، و حقوقی، از طریق مشاوره‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، و محتوا در قالب مقاله و گزارش، اسلاید، فیلم و صوت، ارائه نموده و از برگزاری رویدادهای استارت‌آپی در استان حمایت می‌کند.

اعضای زیست‌بوم کسب‌وکارهای نوپای استان می‌توانند برای ارتباط و همکاری با سایر اعضا و بهره‌مندی از امکانات ارائه شده توسط واحد استانی به سامانۀ آن به آدرس http://ea.ictstartups.ir مراجعه و در این سامانه ثبت‌نام نمایند.